T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Bayındır Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Bayındır Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HBDS Ekip Üyeleri

Güncelleme Tarihi: 14/05/2018

HBDS EKİP ÜYELERİ ŞEMA.jpg
CIGDEMCELIK.png
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Çiğdem ÇELİK
1975 Artvin/Yusufeli doğumlu. Boçka Artvin Sağlık Lisesi mezunu, Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Temsili Bölümü 2011 yılı mezunu, 
Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon 2012 yılı mezunu, Evli ve 3 çocuk annesi.


HBDS Koordinatörü
İpek KAHVECİOĞLU
1980 İzmir Tire Doğumlu, Tire Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü, 
Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Bölümü mezunudur, Evli ve 1 çocuk annesidir. Hastanemizde Genel Servis Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
  Eğitim ve Araştırma Hemşiresi
Ayşe Ezel BAŞKANOĞLU
1963 Doğumlu,İzmir Kız Lisesi Mezunu,Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ebelik Önlisans ve Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Ebelik Lisans Mezunu, 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Formasyonlu, Evli ve 2 Çocuk Annesidir. Hastanemizde Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi ve Hastane Enfeksiyonu Kontrol Hemşiresi olarak görev yapmaktadır.


HBDS Ekip Üyeleri


Sultan TOSKAN
1976 Çankırı Korgun Doğumlu,1994 Çankırı Sağlık Meslek Liseli Mezunu,2006 Yılı Eskişehir Üniversitesi Veterinerlik ve Laborantlık Mezunu, Evli ve 2 Çocuk Annesidir.
Hastanemiz Diyabet Hemşiresidir. Aynı zamanda Ameliyathane de görev yapmaktadır.


Demet VARLI
1980 Bayındır Doğumlu,1998 Bayındır Sağlık Meslek Lisesi Mezunu,2006 Yılı Eskişehir Üniversitesi Veterinerlik ve Laborantlık Mezunu, Eskişehir Üniversitesi Kamu
Yönetimi Bölümü Eğitimi Almaktadır, Evli ve 1 Çocuk Annesidir. Hastanemiz Acil Serviste çalışmakta aynı zamanda Nutrisyon hemşiresi olarak görev yapmaktadır.Meltem DEMİRTAŞ
1980 Bayındır doğumlu,1998 yılı Bayındır Sağlık Meslek Lisesi, 2015 yılı Laboratuar Veteriner Sağlık Bölümü Ön Lisans mezunudur. 2016 yılından bu yana İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde eğitim görmektedir. 2 çocuk annesidir.Hastanemiz Yoğun Bakım Ünitesi sorumlu hemşiresi olarak görev yapmaktadır.


Öznur KARASAKAL
1977 Antalya/Akseki doğumlu,1998 yılı Bayındır Sağlık Meslek Lisesi, 2015 yılı Laboratuar Veteriner Sağlık Bölümü Ön Lisans mezunudur. Evli ve 2 çocuk annesidir. Hastanemiz Palyatif Servis sorumlu hemşiresi olarak görev yapmaktadır. 

BAHTISENDAMLADEMIR.png
Bahtışen Damla DEMİR
1985 Gaziantep/Şahinbey doğumlu, 1999 Gaziantep 19 Mayıs Lisesi, 2009 Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Yüksek okulu, 2015 AÖF Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunudur. 2015 Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon almıştır. Evli ve 1 çocuk annesidir. Hastanemizde Acil Servis Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.